~~~~§ Hip Hop Polska §~~~~

Polski Hip Hop Info, dyskusje, biografie itd.


#1 2010-10-09 12:48:56

4boronin

Administrator

Zarejestrowany: 2010-10-09
Posty: 46
Punktów :   

Małolat & Ajron

Małolat & Ajron

Małolat:
Zaczynał w 98 wygraną na konkursie Supa MC. Rapował w zespole Incognito.
Razem z Ciechem założył zespół Żądło. W trakcie pracy nad materiałem nawiązał współpracę z Ajronem. Ajron miał dać jeden bit ale doszli do wniosku, że nagrają całą płytę. Jest znany z wielu składanek oraz albumów artystow takich jak DJ 600V, Płomień 81, Pezet/Noon, Onar&Ośka, Eis, Flexxip, 247 i innych.
Dyskografia Małolata:
Płomień 81, album "Na zawsze będzie płonął" kawałek "Wierzę w siebie", Płomień 81 album "Nasze dni" kawałek "Historie z sąsiedztwa". Kompilacje producenckie Ośki kawałki "Ponad wszystko" z Pezetem i "Nie musisz robić". Na płytach Onara i Ośki Kawałek "Fatum" i "Każdy pierwszy raz" z Ciechem jako Żądło Pezet Noon album "Muzyka klasyczna" kawałek "Rap robię"

Ajron:
Produkował wcześniej bity między innymi dla Pezeta i Eldo, pracował wspólnie z Noonem i innymi cenionymi wykonawcami z polskiej sceny hip hopowej. Zadebiutował na rynku muzycznym jako producent w 2003 roku na płycie Eldo "Eternia" tworząc muzykę do świetnieprzyjętych przez publikę utworów "Plaża", singlowego "Tylko Słowo" i "Zza szyby". Wiele osób doceniło też jego remix singlowego utworu, z płyty Pezet/Noon - "Muzyka Poważna", zatytułowanego "Nie jestem dawno (Ajron Remix)".
Dyskografia Ajrona:
Eldo "Eternia" kawałki "Plaża", "Zza Szyby", "Tylko Słowo"
Noon "Gry Studyjne" kawałek "Full Level" (gościnnie z DJ-em Panda)
Junoumi Records Vol.1 247&Samuraiz Crew - "Cały czas"
Junoumi Records Vol.2 247&Pezet&Lerek - "Pieprzyć Szary Beton"
Pezet/Noon "Muzyka Poważna" kawałek "Nie jestem dawno (Ajron Remix)"
Ścieżka dźwiękowa do filmu "Nakręceni" - Eldo kawałek "Zza Szyby"
Ścieżka dźwiękowa do filmu "Nakręceni" - Echo kawałek "Sąsiedzi"


http://i41.tinypic.com/6jk2va.jpg


Hip Hop nie dzieli nas a łączy

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl